کارت های شناسایی

ID

 با وجود اینکه در سالهای گذشته عرضه کارتهای شناسایی (ID Cards) چاپ شده توسـط پرینترهای کـارت رومیـزی گسترش یافته،‌ ولی در شخصی سازی کارت همواره چند مشکل اساسی برای تولیدکنندگان و مشتریان این قبیل کارت ها وجود داشته است. مشکلاتی مانند کیفیت چاپی اطلاعات شخصی سازی شده، چاپ اطلاعات در بالاترین لایه و امکان آسیب و مخدوش شدن آن، سرعت در تولید انبوه و...

شرکت سیناکارت مفتخر است که در تولید کارت های شخصی سازی شده پیشرو بوده و روشی نوین و قابلیتی منحصر بفرد را در تولید این قبیل کارت ها ارائه می کند. در این روش اطلاعات متغیر اعم از تصویر رنگی و سیاه سفید، متن و اعداد، انواع بارکد با کیفیت و سرعت بالا در لایه داخلی کارت همزمان با چاپ بدنه کارت درج می شود.

چاپ بدنه کارت به روش افست UV در لایه های مختلف و تولید بدنه کـارت بـه روش لمینیتـی به جهت افزایش استحکام و ماندگاری چاپ و همچنین درج موارد امنیتی از جمله چاپ با مرکب های امنیتی و ... خدماتی است که فعالیت های تخصصی این شرکت تولیدی را متمایز می نماید.
امکان چاپ با زمینه متالیک، چاپ انواع مرکبهای امنیتی،‌ درج هولوگرام و نوار امضاء خدمـات مـا در ایـن بخـش را تکمیل می نماید.
با درخواست مشتری کارتهای شناسایی می توانند دارای نوار مغناطیسی، میکرو چیپ تماسی و یا غیر تماسی و یا ترکیبی از آیتم های ذکر شده باشند(Hybrid Cards)..

 

امکانات ویژه

  • درج هلوگرام امنیتی (متالایز، دی متالایز و شفاف)
  • درج نوار امضاء (سفید، شفاف، با چاپ)
  • چاپ زمینه متالیک (در رنگهای مختلف)
  • چاپ مرکبهای امنیتی (نامرئی، ترموکرومیک، OVI و ...)
  • نوار مغناطیسی با رنگهای مختلف (نقره ای، طلائی، آبی و...)
  • شخصی سازی کارت و چاپ اطلاعات متغیر در لایه های داخلی کارت با کیفیت بالا

گالری تصاویر

تماس با ما

تماس با ما

نام و نام خانوادگی
Invalid Input

ایمیل
Invalid Input

موضوع
Invalid Input

پیام شما
Invalid Input